Zaalrooster

Zaalrooster sportzaal neerpolder seizoen 2016-2017

ZAAL 1             ZAAL 2       ELDERS  
MAANDAG
14:00 15:00 Sportfit dames C. Korevaar
15:30 16:30 Streetdance vanaf 7 jaar J. Bassa
17:45 19:00 Volleybal Jongens B 1 Vakant 16:30 17:30 Streetdance 4-6 jaar J. Bassa
19:00 20:15 Volleybal Meisjes B 1 Vakant 17:30 18:30 Breakdance C. v/d Linden / K v/d Vliet
19:30 20:30 Combirobic A. de Veer
20:30 21:30 Badm Wedstr.spelers groep 1 20:30 21:30 zie zaal 1 Bruisend hart
21:30 22:30 Badm Wedstr.spelers groep 2 21:30 22:30 19:30 20:45 meisjes A / dames 1 P. de Bruine
DINSDAG
15:30 16:30 Jongens gr 2t/m 4 Anita Heijkoop 15:30 16:30 Jongens gr 5+ Anita Heijkoop
16:45 17:45 Gymnastiek meisjes groep 5 J. kuiper
16:30 17:45 Volleybal Meisjes MC 1 Naomi de Weerdt 17:45 18:45 Gymnastiek groep 6/7 meisjes J. kuiper
19:00 20:00 Judo jeugd J.v.Dalen 18:45 19:45 Gymnastiek groep 8 J. kuiper
20:00 21:00 Judo senioren J.v.Dalen 19:45 20:45 bodyfit M. van Straten
21:00 22:30 sport-inn A.v.Houwelingen 20:45 21:45 sportfit mannen M. van Straten
WOENSDAG
9:00 10:00 Vridos Hiit C. Korevaar
10:00 11:00 Sportfit dames C. Korevaar
16:45 17:45 Badminton jeugd groep 1 16:45 17:45 zie zaal 1
17:45 18:45 Badminton jeugd groep 2 17:45 18:45
18:45 19:45 Badm Wedstr.spelers 1,2,3 18:45 19:45
19:45 20:30 Badm Wedstr.senioren rest + recr 19:45 20:30
20:30 22:30 Badminton vrij spelen 20:30 22:00
DONDERDAG
9:00 9:45 ouder/kind gym D. Janssen
15:30 16:30 Gymnastiek groep 4 L. van Genderen
16:30 17:45 Volleybal CMV N3 + 4 Ko den Hartog 16:30 17:45 Volleybal Meisjes B 2 Tanja / Petra
17:45 19:00 Volleybal CMV N5 1/2/3 Patrick de Bruine / Janine de Kuiper 17:45 19:00 Volleybal Meisjes A Vincent Wols Schelluinen
19:00 20:15 Volleybal Dames 3 Paul de Bruine 19:00 20:15 Volleybal Dames 1 Ko den Hartog 18:45 20:00 Volleybal Dames 4 E. Hoogendoorn
20:15 21:30 Volleybal Heren 1 Andre v/d Gugten 20:15 21:30 Volleybal Dames 2 Ko den Hartog
21:30 22:45 Volleybal Heren 2 Andre v/d Gugten 21:30 22:45 Volleybal Heren 3 Ko den Hartog
VRIJDAG
8:45 9:15 Gymnastiek peuters A. Heijkoop
9:15 10:00 ouder/kindgym A. Heijkoop
15:30 16:30 gymnastiek meisjes gr 3 W.Timmerman 15:30 16:30 Gymnastiek kleuters groep 1 M. van Straten / C. Bor
16:30 18:00 Gymnastiek instap selectie W.Timmerman 16:30 17:30 Gymnastiek kleuters groep 2 M. van Straten / C. Bor
17:45 19:45 Gymnastiek jeugd selectie W.Timmerman/C Bor 18:00 19:15 Volleybal Jongens C Bart/ Erik
19:00 21:00 Gymnastiek senioren selectie L. Schakel
21:45 22:45 Volleybal heren 4 T. Swets
ZATERDAG
8:30 10:00 Badminton jeugdtraining meerdere trainers 8:30 10:00 Badminton jeugdtraining meerdere trainers
wedstrijden

KLik hieronder voor het zaterdagrooster

Zaterdagrooster